רייקי

מה זה רייקי?

אולי לא ידעת את זה, אבל יש לך יכולת ריפוי קסומה… יש בך אנרגיה מיוחדת, שמאפשרת לך לטפל בעצמך ובאחרים – בכאבים, במחלות, בעייפות, מתח ולחץ, בבעיות קשב וריכוז, בבעיות רגשיות, בטראומות ובפחדים … וכל אלה באמצעות הידיים שלך! יש לך את אנרגיית הריפוי הטבעי של הרייקי, ועכשיו יש לך גם הזדמנות ללמוד איך להשתמש בה. רייקי היא שיטת ריפוי עתיקה שגילה מחדש ד"ר מיקאו אוסואי, נזיר יפני בסוף המאה ה-19. השיטה קלה ללימוד וליישום, מועברת בהנחת הידיים על הגוף, בטוחה לחלוטין ולא פולשנית. זוהי שיטה לריפוי הוליסטי של הגוף, הנפש, הרגשות והרוח, ואפשר גם להשתמש בה כדי לעודד מודעות אישית, מודעות רוחנית, צמיחה והעצמה.

רייקי מתחבר לסוד החיים, ליצירה, לחיוניות ולחיות, והתחברות אליו מקרבת אותנו למציאת הייעוד שלנו, ליכולת יצירת מציאות והגשמת משאלות, ולחיבור לתבונה הפנימית. מזמינה אותך לקחת את הבריאות ואת איכות החיים בידיים שלך, ולבוא ללמוד איתנו, בסדנה או בקורס המתאימים לך מכל השפע שיש בבית של הרייקי…

המילה רייקי היא מונח יפני המורכב משתי מילים

ריי – אינטליגנציה עליונה המדריכה את הבריאה ואת החכמה שבאה מאלוהים ויודעת ומבינה כיצד לרפא

קי – היא אנרגיה של כוח החיים הזורמת דרך כל דבר חי – בני אדם, חיות וצמחים.

כשמחברים את שתי המילים פירוש המילה רייקי "אנרגיית כוח החיים האוניברסאלית"

reiki1-167x300

למי מתאים טיפול ברייקי?

לכולם – למבוגרים, ילדים, תינוקות, נשים בהיריון, לאנשים חולים ובריאים. רייקי טוב ומיטיב גם עם בעלי חיים וצמחים.

אנרגיית הרייקי פשוטה, נגישה ועוצמתית באיזון הגוף והנפש, ומתאימה לכל אדם השואף לשפר את איכות חייו, ולכל אדם המעוניין להיטיב את מצבו בעת מחלה.

טיפול הרייקי הוא טיפול פרטני, קצר או ארוך טווח, המותאם אישית לצורכי המטופל.

אנרגיית הרייקי המרפאת מיטיבה בכל הרמות
הרייקי יכול לשנות את חייכם. הוא מאזן ופועל בארבע הרמות של הקיום, ומתאים את עצמו למקבל כך שכל אדם מקבל בדיוק את הדרוש לו.

ברמה הפיזית

הרייקי תומך בריפוי טבעי, ביכולתו של הגוף לרפא את עצמו. הוא מסייע בהקלה על כאבים ובסימפטומים כמו: ◦כאבי ראש ומיגרנות ◦ כאבי גב ◦ עייפות ◦ שחרור שרירים מכווצים ◦ חיזוק המערכת החיסונית ◦ איזון לחץ הדם ◦ סיוע לבעיות פוריות. רייקי אינו מחליף טיפול רפואי קונבנציונאלי, אלא משמש טיפול משלים המסייע בזירוז ההחלמה וגורם לתחושה חיובית ותחושה כללית טובה, ואינו מתנגש בשום טיפול אחר.

ברמה הרגשית

הרייקי מעודד אתכם לבחון את תגובתכם הרגשיות ולוותר על הרגשות השליליים – מפיג מתחים, לחצים, דיכאון, כעסים ◦ משחרר רגשות מודחקים ◦ ריפוי מהתמכרויות ◦ טיפול בנדודי שינה ◦ משחרר טראומות וזיהוי מקור של בעיות וקשיים ◦ משחרר כאבים נפשיים ◦ משרה רוגע ושלווה, מגביר את איכויות האהבה, האכפתיות, השיתוף, האמון והרצון הטוב ועוזר לתעל את האנרגיה הרגשית ליצירתיות.

ברמה המנטאלית

הרייקי מוביל אתכם למצב של רגיעה, מאפשר לוותר על מחשבות וגישות שליליות, ובמקומן ממלא אתכם ביכולת לחיות מתוך גישה של חשיבה חיובית. מגביר את היכולות האינטואיטיביות שלכם ומעודד אתכם להגשים את הפוטנציאל האישי שלכם, תוך כדי מודעות עצמית ברמה גבוהה יותר.

ברמה הרוחנית

הרייקי מסייע לכם לאהוב את עצמכם ואת האחרים אהבה ללא תנאי, ומעודד גישה לא שיפוטית לאנושות. הוא מחזק את התכונות של אהבה, חמלה, הבנה וקבלה וכן מעודד לקראת התפתחות רוחנית, חיבור להדרכה רוחנית ולאלוהות, ויצירת קשר עם מדריכים רוחניים. הרייקי מעניק הכוונה למציאת ייעוד, להשגת מטרות בחיים וליצירת מציאות, חשיבה חיובית וחיזוק העוצמה הפנימית.

כיצד אוכל גם אני להתחבר לאנרגיית הרייקי?

אחד המאפיינים הייחודיים של הרייקי הוא טקס החניכה או ההתכווננות. החניכה, שנעשית בידי המאסטר – המורה, מקשרת את התלמיד עם מקור אנרגיית הרייקי, פותחת את ערוצי האנרגיה בגופו, ובכך הוא הופך להיות צינור שיכול לתעל את האנרגיה ולנתבה למקום הדורש ריפוי. לאחר החניכה, התלמיד מתחבר לכוח הריפוי שנמצא בתוכו, יכול לטפל בעצמו ובסובבים אותו. ככל שתשתמשו בו יותר, כך הוא יזרום טוב יותר. ולאחר שקיבלתם כוונון רייקי תוכלו להשתמש בו לתמיד.

על פי המסורת העתיקה, השיטה נלמדת בשלושה שלבים, כשבכל שלב, התלמיד מעצים עוד יותר את כמות אנרגיית הריפוי שזורמת דרכו. אנרגיית הרייקי מגיעה ממקור של אור ואהבה ללא תנאי, וככזאת, אין תנאים לקבלתה. כל אחד יכול להתחבר אליה.

כיצד הרייקי יסייע לי?
קבלת חניכה לרייקי, טיפולים עצמיים וטיפולים בזולת מסייעים כטפול מונע, בפתיחת חסימות אנרגטיות, בשחרור מתחים ותחושות שליליות, בהטענת הגוף באנרגיה חיובית.

הרייקי מאפשר לכוח החיים לזרום באופן בריא וטבעי בגופינו ומשפיע לטובה על כל הרבדים: הגופני, הרגשי, השכלי והרוחני.

כל אחד יכול להפוך למרפא ברייקי!

גלילה למעלה