הו׳אופונופונו

סדנת הו'אופונופונו (סדנה יומית)

הו'אופונופונו היא שיטת ריפוי והעצמה שמקורה בהוואי. עובדת על ניקוי זיכרונות ושחרור מטעני העבר, אמונות מגבילות, חוויות ופחדים, עוזרת להרגע ולא משנה מה מתחולל בחוץ, ולמצוא את המרכז הפנימי, מלמדת אהבה עצמית וסליחה , ריפוי הגוף והנפש והנשמה, ושחרור המיותר והחוסם.

 

שיטה פשוטה ועמוקה, קלה ליישום, המחוללת ניסים והכל בעזרת 4 מנטרות, שיניעו אתכם לקחת 100% אחריות על המציאות שלכם, להניח את משקעי העבר מאחור ולהגיע לנקודת האפס, ניקיים משיפוטיות ומחוברים להשראה.

ההנחה הבסיסית היא שאתם היחידים האחראים על המציאות שלכם ולכל מה שקורה לכם. כשהאנרגיה חסומה בתוכם אתם היחידים שיכולים לפתור את זה.

חזרה על מנטרות מביאה למה שמכונה "תדר אפס" – מצב תודעתי בו משחררים את זיכרונות העבר, מחשבות העתיד ומאווי ההווה. מקור הכוח להתעלות על כל הדברים שרוצים לשחרר אינו חיצוני, אלא פנימי.

אפשר להמשיל את הדרך להגיע לתדר אפס לצפייה בסרט קולנוע. החיים שלנו הם העלילה המתרחשת על המסך, אך הוא מייצג רק את פני השטח. אם אנו רוצים לשנות משהו בעלילה, אנחנו לא יכולים לעשות זאת על המסך, אלא חייבים ללכת אל סרט הצילום ולבצע בו את העריכה. סרט הצילום הוא הפנימיות שלנו והו'אופונופונו עובדת ברובד העמוק הזה .המטרה היא לקחת אחריות, לא רק על עצמנו, אלא גם על הכלל, וכך כל חוויה שנעבור תהיה בשליטתנו וגם תנקה לאנשים שמסביבנו.

בעזרת תרגול אנו בעצם מקבלים את העובדה שהכול נשלט מתוכנו ואנו לוקחים את המושכות על החיים חזרה לידינו.

בסדנת הו'אופונופונו נלמד

נתנסה בתרגילים אשר ילמדו אותך איך לזהות זיכרונות ישנים, איך לשחרר שיפוטיות ודעות קדומות, שהוטבעו בתת מודע. נשחרר פחדים ומאבקים מיותרים, נתרגל חיבור להרחבת היצירתיות וההשראה, כך שדברים יזרמו בדרך הקלה ביותר; וכל צעד שתבחרו לעשות, תצעדו בו בבטחה.

הסדנא מתקיימת ב"בית של הרייקי" – ארמון הנציב י-ם

קבוצת וואטסאפ סגורה לשאלות ותשובות, ושיחה אישית – 0524-280085

להרשמה או לפרטים נוספים, ניתן לפנות לרעיה 052-4280085, או במייל cohenraya@gmail.com

מחיר הסדנא: 450 ש"ח

גלילה למעלה